Авіа

Департамент АВІА надає послуги із забезпечення заправок повітряних суден авіакомпаній на території Міжнародного Аеропорту «Бориспіль», МА «Київ» ім. І. Сікорського, МА «Одеса», МА «Харків». Департамент АВІА напрацював і успішно застосовує досвід проведення заправок повітряних суден як вітчизняних, так і зарубіжних авіакомпаній. Будучи постачальником авіапального в вищезазначені аеропорти, які в свою чергу динамічно розвиваються, розширюючи свою інфраструктуру з обслуговування авіакомпаній, кількість яких постійно збільшується. Департамент АВІА має великий потенціал для подальшого розвитку в плані забезпечення авіапальним нових авіакомпаній.

  • 04071 м. Київ, вул. Верхній Вал, 68
  • +38 044 227 16 13; +38 044 590 51 67
  • office.avia@amicenergy.com.ua

Департамент АВІА має відповідні документи, що регламентують проведення діяльності в цивільній авіації, які є підтвердженням того, що компанія забезпечує необхідний рівень безпеки польотів. Має парк необхідної техніки і кваліфікований персонал.

Департамент АВІА співпрацює з такими компаніями: «Air BP», авіакомпанія «British Airways», «Air Arabia», «Air Astana», «Міжнародні Авіалінії України», «Роза вітрів», «ЯнЕйр» та ін.