Amic

AMIC - Європейське пальне в Україні В 2014 австрійська компанія Amic Energy прийняла стратегічно важливе рішення про вклад інвестицій у Центральній та Східній Європі. 26 травня 2015 року відбулася офіційна презентація бренду Amic Energy в Україні (ПІІ "Амік Україна"), на якій було оголошено про запуск перших 48 автозаправних станцій.Реструктуризація та оптимізація компанії проводилася з метою підвищення ефективності роботи та забезпечення українських споживачів конкурентоспроможними послугами та високоякісним європейським пальним. Ми постійно вдосконалюємо набір сервісів, щоб спростити ваше життя і зробити роботу з нами ще більш зручною.Мережа автозаправних станцій має максимально зручне розташування. Заправки знаходяться уздовж основних трас по всій Україні, поблизу прикордонних переходів, а також охоплюють центральні зони населених пунктів. Європейське пальне, яке пройшло внутрішнє тестування та сертифікацію, великий асортимент товарів, зона відпочинку з WiFi, привітний персонал, швидке обслуговування – тут усе працює на створення атмосфери комфортної зупинки для кожного. А для заправки не лише автотранспорту – ароматна свіжозмелена кава та смачнючі хот-доги.

Цінності

Клієнти. Найважливіша цінність для співробітників Amic Energy.

Сервіс. Рівень обслуговування зберігається на найвищому рівні та відповідає всім стандартам галузі.

Якість. В мережі Amic Energy реалізується виключно якісне пальне, що пройшло сертифікацію і внутрішнє тестування. Наші постачальники — відомі та надійні виробники з Європи.

Місія

Amic Energy — нова австрійська мережа АЗК, яка ставить своєю місією надання українським водіям доступ до якісного європейського палива. Високий рівень обслуговування та атмосфера затишку і комфорту панує на кожній АЗК Amic Energy. Забезпечення взаємовигідного співробітництва на основі чесних, відкритих та довірчих відносин з кожним партнером Amic Energy — основний принцип роботи компанії.