ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРИВОДУ ЗАПУСКУ AMIC ENERGY УКРАЇНА

Ми раді укласти угоду з придбання Лукойл-Україна.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) ретельно проаналізував і оцінив угоду. В рамках цього аналізу ми отримали від АМКУ питання, що стосуються конкурентоспроможності, і надали вичерпні відповіді. У п'ятницю, 24 квітня 2015 року, АМКУ схвалив транзакцію і вже 29 квітня 2015 AMIC Energy Management GmbH уклали угоду.

Наша головна мета на сьогоднішній день — почати з чистого аркуша і повернути довіру українського споживача шляхом створення успішної паливної компанії європейського рівня. Ми вже зареєстрували AMIC Україна, дочірнє підприємство AMIC Energy, яке стане основою нашого бізнесу в Україні.

Ми будемо поєднувати міжнародний досвід з практикою місцевих / національних компаній для досягнення цієї мети. Компетенція європейського топ-менеджменту може принести свої плюси при роботі з регіонами і багатонаціональними командами, у той час як співробітники на місцях можуть поділитися особливостями роботи роздрібного ринку українського пального.

В результаті, ми зможемо запропонувати європейський рівень розвитку якості продукції та послуг, орієнтовані на потреби українського споживача.

У той час, як деякі деталі все ще в розробці, ми орієнтовані на план перетворення української мережі заправок AMIC в прибутковий бізнес по всій країні:

  1. Ми оптимізуємо наші бізнес-процеси для гарантії кращої якості за розумними цінами. Це буде включати в себе диверсифікацію поставок пального — ми будемо закуповувати пальне за найбільш вигідними умовами від постачальників в Польщі, Латвії, Росії та інших країнах.
  2. Вивчення ринку — ми вивчаємо переваги українських споживачів, щоб запропонувати їм найпривабливіші й підходящі умови.
  3. Зміцнення команди — ми хочемо найняти кращих українських фахівців для роботи в AMIC Україна. Ми цінуємо внесок останніх працівників Лукойл-Україна, але також закликаємо всіх з необхідними навичками, знаннями та зацікавленістю в роботі у прозорій європейській компанії, щоб застосувати всі перерахованні інструменти в нашій мережі по всій країні.
  4. Завершити ребрендинг по всій Україні — ми розуміємо, що ребрендинг є надзвичайно важливим. Робота по ребрендингу триватиме одночасно з функціонуванням АЗС і буде завершена в строк.

При цьому, ми прагнемо побудувати найбільш ефективну, прозору, інноваційну та відкриту для клієнтів компанію з роздрібного продажу пального в Україні. Ми сподіваємося, що українські клієнти самі переконаються у прогресі, якого ми досягаємо.