Солодкі знижки

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Солодкі знижки» (надалі за текстом – Офіційні правила)

Період дії акції: з 01.08.2017 до 01.09.2017 включно.

Місце дії акції: Мережа АЗК ПІІ «АМІК УКРАЇНА», що здійснює діяльність з використанням ТЗ «AMIC ENERGY» та ТЗ Економ

Організатор: ПІІ «АМІК УКРАЇНА» » в мережі збутових об’єктів

ПІІ «АМІК УКРАЇНА»

 1. Загальні умови участі в акції:

1.1. Для участі в акції необхідно пред’явити бонусну картку програми лояльності «My AMIC», яка діє у мережі АЗК ПІІ «АМІК Energy» (Далі- бонусна картка)

1.2. Якщо клієнт не має бонусної картки – протягом дії акції її можна отримати безкоштовно ( =1 копійка) за умови придбання від 15 літрів пального, та одразу використати для отримання миттєвої знижки на пальне, яка надається за умовами програми лояльності «My AMIC», для отримання миттєвої акційної знижки, а також для накопичення акційних бонусів, котрі будуть автоматично списуватись для розрахунку за пальне при наступній заправці (таблиця пункт 3.1. цих правил). Нарахування зазначених переваг можливе лише за умови попередньої активації картки, яка здійснюється шляхом відправлення СМС-повідомлення з номером такої картки на номер 8212 (вартість повідомлення складає до 1,5 грн з ПДВ, додатково стягується збір до пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості без ПДВ).

1.3. Для отримання миттєвої акційної знижки та акційних бонусів, клієнту необхідно накопичити від 10 літрів бензину чи ДП, або від 20 літрів ГАЗу у мережі АЗК «AMIC ENERGY» та під час розрахунку у будь–якій формі (готівковій або безготівковій)пред’явити бонусну картку.  При заправці до 10 літрів бензину чи ДП, та до 20 літрів ГАЗУ, діятимуть базові умови програми лояльності.

      Деталі: my.amicenergy.com.ua/rules

1.4. Можливість отримання акційних бонусів для розрахунків на пальне - не обмежена  за кількістю та обсягами заправок.

1.5. Знижка на пальне, що відповідає обсягам акційних бонусів, які автоматично списуються починаючи з другої заправки, здійсненої в період акції, може бути не більше 30%  від суми чеку після урахування миттєвої знижки за одну транзакцію.

1.6. Акційні бонуси для розрахунків при оплаті пального нараховуються лише за покупку пального та витрачаються лише на пальне.

1.7. За придбання товарів в магазинах АЗК нараховуються стандартні бонуси програми лояльності, вони накопичуються на окремому бонусному рахунку та витрачати їх можна за бажанням і тільки на товари магазинів АЗК (окрім алкогольних та тютюнових виробів і поповнення мобільного рахунку), але за умови що можливість витрачати такі бонуси попередньо була активована у відповідності до стандартних умов програми лояльності.

1.8. Бонуси, які були накопичені на бонусному рахунку клієнта за придбання товарів (не пального) до початка даної акції – можна витрачати лише у відповідності до умов п.1.6. цих правил.

1.9. Клієнт накопичує літри незалежно від їх кількості, що означає, що досягнувши певну кількість літрів, клієнт отримує відповідну акційну  знижку, а також бонуси, після чого він переходить на наступний рівень. Кожний рівень відповідає своїй знижці. Дивись пункт 3.1

1.10. Після накопичення максимального літражу (40 літрів) і отримання акційної знижки, яка відповідає рівню №4- Максимальний рівень фіксується на 30 календарних днів  (Дивитись таблицю п 3.1. цих правил)

 1. Обмеження на списання бонусів

2.1. Організатор встановлює обмеження на списання бонусів у розмірі не більше 30% від суми чеку за одну транзакцію.

Приклад:

У клієнта є 40 грн бонусів на картці. Клієнт приїхав заправитися на 5 літрів пального А-92:

              (5х25,49) 127,45 грн – миттєва знижка становить (5 * 0,20 грн) = 126,45 грн.

      Від даної суми чеку, клієнт може списати не більше 30%, що складає 37,94 грн.

     Сума до сплати складе : (126,45 грн – 37,94 грн) 88,51 грн.

Після списання, залишок бонусів на картці складає 2,06 грн + будуть нараховані бонуси відповідно стандартних умов програми «Лояльність» (0,10 * 5 літрів = 0,50 грн).

Залишок бонусів складе 2,56 грн. 

 1. Кількість акційних бонусів, розміри акційних знижок та загальна економія в період проведення акції

 3.1. В період акції, за заправку пального нараховується кількість бонусів та розміри знижок, які відповідають умовам програми лояльності, а також акційні бонуси та знижки відповідно з даними у нижченаведеній таблиці:

 

*починаючи з Рівня 1 миттєва знижка складається зі  стандартної знижки  та акційної (Бензин та ДП). 

** починаючи з Рівня 2 миттєва знижка складається зі  стандартної знижки  та акційної (Газ).

3.2. Розмір знижки на пальне в період  дії акції складається з базової миттєвої знижки програми лояльності, акційної миттєвої знижки, та кількості списаних акційних бонусів, які були нараховані при попередній заправці.

3.3. Приклади розрахунків сум знижок (бонусів) в період проведення акції (розрахунки відповідно до п.2.1.):

 • При заправці клієнта пального в обсязі 40л бензину або ДП

         (одним  чеком)

 • Клієнт отримує миттєву знижку 0,50 грн./л. = 20 грн. та нарахування 1,50 грн./л.  акційних бонусів на пальне.

( 1,50*40 = 60 грн ), а також знижку від накопичених бонусів на пальне, але не більше 30 % від загальної суми чеку  після моментальної знижки. ( Див. розділ 2 цих правил)

       Клієнт вперше з моменту початку акції замовив заправку 10 літрів бензину з використанням картки лояльності (за уваги відсутності бонусів на картці):

 • Миттєва знижка: 0,50грн./л. = 5грн. та нарахування 0,1грн х 10л = 1грн  на бонусний гаманець на наступну заправку      

Той самий клієнт відвідав АЗК вдруге з моменту початку акції на іншому своєму автомобілі, заправив 20 літрів ДП з використанням картки лояльності:

 • Миттєва знижка: 0,50грн./л. х 20л = 10грн.
 • Знижки по бонусам з попередньої заправки : 1 грн
 • Сумарна знижка: 11грн (враховуючи накопичені бонуси з попередньої транзакції) 
 • Знижка на наступну заправку : +0.3грн х 20л = 6 грн. на акційних бонусів на пальне на наступну заправку.

        3.4 Для ГАЗУ.

        Клієнт вперше з моменту початку акції замовив заправку 15 літрів

       ГАЗУ з   використанням картки лояльності:

 • Миттєва знижка: 0,1грн./л = 1,5 та нарахування 0,05 грн/лх15л.= 0,75грн. акційних бонусів на пальне на наступну заправку.

    Той самий клієнт,вдруге,з моменту початку акції заправився на АЗК з використанням картки лояльності – знову замовивши 25 літрів ГАЗУ:

 • Миттєва знижка: 0,1грн./л х 25л = 2,50 грн/л 
 • Знижка по бонусам з попередньої заправки: 0,75 грн
 • Сумарна знижка: 2,5 грн+ 0,75 грн = 3,25 грн (враховуючи накопичені бонуси з попередньої транзакції)
 • Знижка на наступну заправку: 0,1 грн/л х 25л = 2,5 грн  акційні   бонуси на пальне на наступну заправку. 

3.5. Грошовий еквівалент сумарної знижки, яку фактично має отримати клієнт - може мати відхилення на рівні декількох відсотків, що зумовлено технічними особливостями касового програмного забезпечення. Але частина знижки, яку клієнт може фактично недоотримати під час розрахунку – додається до акційних бонусів, які будуть списані на пальне під час наступної заправки.

3.6. У випадку технічної неможливості нарахування додаткових бонусів, клієнт отримає ці бонуси в продовж 7 робочих днів, які будуть автоматично нараховані на карту лояльності.

 1. Організатор залишає за собою право змінювати період дії акції та умови отримання акційних вигід, у разі чого інформація про це буде попередньо розміщена на цьому сайті www.amicenergy.com.ua