Соціальна відповідальність

Компанія AMIC Energy – нова австрійська мережа АЗС прагне вести соціально-активну діяльність в Україні і робити свій внесок в соціальний розвиток територій своєї присутності.

Компанія підтримує соціальні проекти, метою яких є надання допомоги найбільш незахищеним категоріям населення. Одним із соціальних напрямків компанії є допомога дітям-сиротам.AMIC Energy підтримує Дитячий соціально-реабілітаційний Центр «Сонячне світло», який знаходиться в с. Требухів Броварського району. Центр виховує і реабілітує дітей-сиріт, дітей, які пережили психологічне і фізичне насилля в сім’ї та дітей , позбавлених батьківського піклування.

Завдяки компанії AMIC Energy, яка забезпечує Дитячий Центр «Сонячне світло» високоякісним паливом, Центр може повноцінно функціонувати. А саме, щодня возити вихованців до школи, відвозити дітей до лікаря та на медичні процедури, здійснювати закупку продуктів, влаштовувати дітям цікаві екскурсії і т.д. Така допомога є дуже важливою підтримкою дітей-сиріт. Адже частину їх проблем компанія AMIC Energy взяла на себе.