Офіційна позиція ПІІ АМІК Українащодо протиправних дій на власних АЗС

20 січня 2016 року члени організації "СІЧ" на чолі з народним депутатом Ігорем Луценком вчинили вандальські дії на 15 заправках ПІІ АМІК Україна.

"Заяви активістів, а також інформація, яку поширюють деякі засоби масової інформації є недостовірною та не відповідає дійсності. Компанія AMIC Energy Management GmbH є австрійською компанією, яка володіє мережею заправних станцій ПІІ АМІК Україна. Дану інформацію ми публічно оприлюднили 29 квітня 2015 року після придбання 100% долі в підприємстві з іноземними інвестиціями "ЛУКОЙЛ-Україна". Ми сподіваємося, що український уряд, який взяв курс на інтеграцію до Європейського Союзу, зможе за-безпечити гарантії наших інвестицій та домогтися виконання законів на своїй території", - заявив Гюнтер Майєр, Управляючий директор AMIC Energy GmbH.

Адвокати компанії вважають, що протиправні дії членів організації "СIЧ" на чолі з народним депутатом Ігорем Луценко на території АЗС AMIC Energy мають бути оцінені як спроба умисного псування майна компанії.

"Всі факти неправомірних дій зафіксовані камерами спостереження, будуть передані до прокуратури і поліції та розглянуті в судовому порядку. Було заподіяно не лише матеріальної шкоди нашій компанії, але й моральної. А публікації у деяких ЗМІ є такими, що порочать ділову репутацію, честь і гідність, оскільки поширюють інформацію, яка явно шкодить діловій репутації компанії, підриває довіру до неї клієнтів, партнерів і персоналу. Ми – австрійська компанія і всі неправдиві ствердження або заяви є домислами та не мають нічого спільного з реальним станом речей", - зазначив Радован Мітас AMIC Energy GmbH.

Ми відкриті та готові надати будь-яку інформацію засобам масової інформації та іншим зацікавленим особам щодо діяльності компанії AMIC Energy Management GmbH в Україні.

Довідка про компанію:

AMIC Energy Management – австрійська компанія, яка володіє мережею заправних станцій AMIC Energy в Україні. Мережа нараховує 231 заправних станцій у 10 областях по всій території України, забезпечує понад 2650 робочих місць. З 1 травня 2015 року (завершення угоди ти прийняття компанії в управління) сплатили понад 313 млн. грн податків до бюджету України та інвестували у розвиток інфраструктури понад мільон євро.

З усіх питань та за додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтесьpress@amicenergy.com.ua.

 

interfax.com.ua