AMIC розпочав продаж реагенту Adblue на першій АЗК мережі у м. Львів

2020-09-28

Мережа АЗК АМІС, турбуючись про комфорт своїх клієнтів та дотримання екологічних норм, запровадив продаж реагенту Adblue для дизельних двигунів на одній із своїх автозаправних станцій у м. Львів.


Відтепер клієнтам, які мають авто із дизельним двигуном, не потрібно перейматися тим, як та де вчасно заправити Adblue. Достатньо завітати до станції AMIC у м. Львів за адресою: Львівськая область, Пустомитовський район, с. Сокольники.


Adblue - це рідкий реагент, що використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів стандарту Євро 5 та Євро 6. Використовується в сучасних дизельних двигунах з системою каталітичної нейтралізації SCR (Selective Catalytic Reduction). Такі системи встановлюються в легкових, вантажних автомобілях, а також в сучасній сільгосптехніці. Сьогодні системами системою каталітичної нейтралізації забезпечені більшість дизельних вантажівок і певна частина легкової техніки, лідерами є Mercedes Benz, Peugeot, Citroen.


Використання Adblue дає змогу знизити склад оксидів азоту у вихлопі дизельних двигунів на 90%.


Саме тому новий сервіс AMIC стане у нагоді, зокрема, водіям, що вирушають до ЄС, де діють екологічні норми викидів оксиду азоту.


AMIC надає клієнтам можливість зручно заправити власне авто реагентом гарантованої якості, при цьому економлячи власний час та кошти.


Невдовзі така послуга буде запроваджена на інших АЗК мережі AMIC.