За тиждень акції мережа АЗК AMIC збільшила число лояльних клієнтів на третину

За тиждень акції мережа АЗК AMIC збільшила число лояльних клієнтів на третину

ПІІ «АМІК-УКРАЇНА» (управляє мережею АЗК AMIC) запустило програму лояльності для автомобілістів. Маркетингова ініціатива дозволила компанії значно збільшити число лояльних клієнтів. «Наша мета – ознайомити якомога більшу кількість споживачів з новим гравцем на роздрібному ринку України, мережею АЗК AMIC, – зазначив директор з роздрібної торгівлі Кястутис Разгайтіс. – Завдяки нам споживачі зможуть переконатися, що якісне паливо може бути доступним».

У період з 13 липня по 13 серпня у рамках програми лояльності проходить масштабна акція, яка пропонує клієнтам заощадити до 2 грн/л при купівлі пального на всіх автозаправних станціях мережі. За даними компанії, за перший тиждень акції число учасників програми «My Amic» зросло більш ніж на 30%, також збільшилися обсяги реалізації на АЗК.

«My Amic» є частиною глобальної стратегії розвитку роздрібного напрямку компанії в Україні, – зазначає К. Разгайтіс. – Головне завдання на сьогоднішній день – отримати зворотній зв'язок зі споживачами і запропонувати ті товари і послуги, яких вони потребують».

«My Amic» – це програма лояльності з абсолютно прозорими умовами участі та реальними привілеями для постійних клієнтів.

«Для нас як для європейської компанії важливо не тільки запропонувати клієнтам якісне заводське паливо за ринковою ціною, а й створити атмосферу гостинності для кожного відвідувача наших АЗК, – заявив генеральний директор «АМІК-УКРАЇНА» Ігнас Юрконіс. – В Україні досить високий рівень автозаправних комплексів і послуг, що надаються, тому автомобілісти звикли до відповідного сервісу. Нова команда працює над тим, щоб усі об'єкти мережі відповідали очікуванням наших клієнтів». На всіх АЗК мережі AMIC реалізуються бензин і ДП стандарту «Євро-5».

Для отримання миттєвої знижки необхідно заправити від 15 л будь-якого пального на АЗК в період дії акції. Сума знижки становить від 50 коп. до 2 грн/л при заправці бензином і ДТ і від 20 до 40 коп./л при заправці зрідженим газом. Також в період акції діють спеціальні умови для нових клієнтів – отримати карту «My Amic» можна, заправивши автомобіль 15 л палива і більше.

Програма лояльності – це перший крок назустріч існуючим і майбутнім клієнтам AMIC, за яким відбудеться якісне поліпшення роботи усіх складових елементів сучасної європейської АЗК.

Довідка: 11 серпня 2014 р. інвестиційна компанія AMIC і «Лукойл» підписали угоду щодо продажу австрійській стороні 100% акцій «Лукойл-Україна». Австрійські інвестори завершили операцію з придбання українського бізнесу «Лукойлу» в кінці квітня 2015 р. Сьогодні AMIC управляє 240 АЗК і 6 нафтобазами в Україні. З весни 2016 р. новим керівником ПІІ «АМІК-УКРАЇНА» є Ігнас Юрконіс. На даний час в Україні реалізується глобальна програма розвитку і реформування структури управління бізнесом.