ПОДВІЙНА ЗНИЖКА НА ПАЛЬНЕ

Період дії акції: з 30.01.2017 до 05.06.2017 включно.

Місце дії акції: Мережа АЗС ПІІ «АМІК УКРАЇНА», що здійснює діяльність з використанням ТЗ «AMIC ENERGY».

Організатор: ПІІ «АМІК УКРАЇНА», м. Київ, вул. Верхній Вал, 68.

  1. Загальні умови участі в акції:

1.1. Для участі в акції клієнту необхідно придбати від 10 літрів бензину чи ДП, або від 15 літрів ГАЗу у мережі АЗС «AMIC ENERGY» та під час розрахунку у будь–якій формі (готівковій або безготівковій) пред’явити бонусну картку програми лояльності  «My AMIC», яка діє у мережі АЗС  ПІІ «АМІК УКРАЇНА». При заправці до 10 літрів бензину чи ДП, та до 15 літрів ГАЗУ, діятимуть базові умови програми лояльності.

1.2. Якщо клієнт не має бонусної картки – протягом дії акції її можна отримати безкоштовно за умови придбання  від 15 літрів пального, та одразу використати для отримання миттєвої базової знижки на пальне, яка надається за умовами програми лояльності «My AMIC», для отримання миттєвої акційної знижки, а також для накопичення акційних бонусів, котрі будуть автоматично списуватись для розрахунку за пальне при наступній заправці. Нарахування зазначених переваг можливе лише за умови попередньої активації картки, яка здійснюється шляхом відправлення СМС-повідомлення з номером такої картки на номер 8212 (вартість повідомлення складає до 1,5 грн з ПДВ, додатково стягується збір до пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості без ПДВ).

1.3. Можливість отримання миттєвих акційних знижок, а також акційних бонусів для розрахунків при оплаті пального - не обмежена кількістю та обсягами заправок.

1.4. Знижка на пальне, що відповідає обсягам акційних бонусів, які автоматично списуються починаючи з другої заправки, здійсненої в період акції - сумується зі знижкою, що нараховується відповідно до стандартних умов програми лояльності «My AMIC» та з миттєвою акційною знижкою.

1.5. Акційні бонуси для розрахунків при оплаті пального нараховуються лише за покупку пального та витрачаються лише на пальне.

1.6. За придбання товарів в магазинах АЗС нараховуються стандартні бонуси програми лояльності, вони накопичуються на окремому бонусному рахунку та витрачати їх можна за бажанням і тільки на товари магазинів АЗС (окрім алкогольних та тютюнових виробів і поповнення мобільного рахунку), але за умови що можливість витрачати такі бонуси попередньо була активована у відповідності до стандартних умов програми лояльності.

1.7. Бонуси, які були накопичені на бонусному рахунку клієнта за придбання товарів (не пального) до початку даної акції – можна витрачати лише у відповідності до умов п.1.6. цих Правил.

1.8. Організатор встановлює обмеження на списання бонусів у розмірі не більше 30% від суми чеку за одну транзакцію.

Приклад:

У клієнта є 40 грн бонусів на картці. Клієнт приїхав заправитися на 5 літрів бензином А-92: 127,45 коп. – миттєва знижка (5 * 0,20 грн) = 126,45 грн.

Від даної суми чеку, клієнт може списати не більше 30%, що складає 37,94 грн.

Сума до сплати складе 88,51 грн.

Після списання, залишок бонусів на картці складає 2,06 грн + будуть нараховані бонуси відповідно стандартних умов програми «Лояльність» (0,10 * 5 літрів = 0,50 грн).

Залишок бонусів складе 2,56 грн.

  1. Кількість акційних бонусів, розміри акційних знижок та загальна економія в період проведення акції.

2.1. В період акції за заправку пального нараховується кількість бонусів та розміри знижок, які відповідають стандартним умовам програми лояльності, а також акційні бонуси та знижки відповідно з даними у нижченаведеній таблиці:

Вид пального

Миттєва знижка

Бонуси

БЕНЗИН

20 коп/л базова знижка програми лояльності+ 80 коп/л акційна знижка = -1,00 грн/л

10 бонусів/л згідно базовим умовам програми лояльності + 90 бонусів/л згідно цієї акції = 100 бонусів/л

ДП

20 коп/л базова знижка програми лояльності+ 55 коп/л акційна знижка = -0,75 грн/л

10 бонусів/л згідно базовим умовам програми лояльності + 65 бонусів/л згідно цієї акції = 75 бонусів/л

ГАЗ

10 коп/л базова знижка програми лояльності+ 20 коп/л акційна знижка = -0,30 грн/л

5 бонусів/л згідно базовим умовам програми лояльності + 25 бонусів/л згідно цієї акції = 30 бонусів/л


1 бонус = 1 копійка

2.2. Розмір знижки на пальне в період акції складається з базової миттєвої знижки програми лояльності, акційної знижки, та кількості списаних акційних бонусів, які були нараховані при попередній заправці.

2.3. Приклади розрахунків сум знижок (бонусів) в період проведення акції (розрахунки відповідно до п.2.1.):

2.3.1. Для бензину та ДП.

        Клієнт вперше з моменту початку акції замовив заправку 10 літрів бензину з використанням картки лояльності:

  • Миттєва знижка: 10 літрів х (20 копійок + 80 копійок) = 10 грн. (1,0 грн/л)
  • Знижка на наступну заправку: 10 літрів х (10 бонусів + 90 бонусів) = 1000 бонусів (10 грн) (1,0 грн. /л)

Сумарна знижка: 2,0 грн./л

       Той самий клієнт відвідав АЗС вдруге з моменту початку акції на іншому своєму автомобілі, заправив 10 літрів ДП з використанням картки лояльності:

  • Миттєва знижка: 10 літрів х (20 копійок + 55 копійок) + 10 грн = 17,50 грн. (0,75 грн./л)
  • Знижка на наступну заправку: 10 літрів х (10 бонусів + 65 бонусів) = 750 бонусів (7,5 грн) (0,75 грн. /л.)

Сумарна знижка: 1,5 грн./л

2.3.2. Для ГАЗУ.

        Клієнт вперше з моменту початку акції замовив заправку 15 літрів ГАЗУ з використанням картки лояльності:

  • Миттєва знижка: 15 літрів х (10 копійок + 20 копійок) = 4,5 грн. (0,30 грн. /л.);
  • Знижка на наступну заправку: 15 літрів х (5 бонусів + 25 бонусів) = 450 бонусів (0,30 грн./л).

Сумарна знижка: 0,60 грн/л.

        Клієнт вдруге з моменту початку акції заправився на АЗС з використанням картки лояльності – знову замовивши 15 літрів ГАЗУ:

  • Миттєва знижка: 15 літрів х (10 копійок + 20 копійок) + 4,5 грн = 9 грн. (0,60 грн./л.)
  • Знижка на наступну заправку: 15 літрів х (5 бонусів + 25 бонусів) = 450 бонусів (0, 30 грн. /л.).

Сумарна знижка: 0,60 грн/л.

2.4. У випадку, якщо кількість акційних бонусів, нарахованих під час попередньої заправки перевищує вартість пального, яке заправлено – буде списано кількість бонусів еквівалентну 99,9% від суми чека та решта бонусів залишиться на акційному бонусному рахунку і буде списана при наступній заправці.

2.5. У випадку, якщо клієнт замовляє заправку на чітко вказану суму готівкою – стандартна знижка програми лояльності буде перерахована в літри та додана до об’єму заправки, а акційні бонуси, що були нараховані під час попередньої заправки – будуть перераховані в грошовому еквіваленті, та враховані у сумі остаточного розрахунку.

3.0. Грошовий еквівалент сумарної знижки, яку фактично має отримати клієнт - може мати відхилення на рівні декількох відсотків, що зумовлено технічними особливостями касового програмного забезпечення. Але частина знижки, яку клієнт може фактично недоотримати під час розрахунку – додається до акційних бонусів, які будуть списані на пальне під час наступної заправки, ці перерахунки відображаються в чеку. 

4.0. Організатор залишає за собою право змінювати період дії акції та умови отримання акційних вигід, у разі чого інформація про це буде попередньо розміщена на цьому сайті.