АМІК УКРАЇНА заперечує порушення під час заправки повітряних суден в аеропорту Одеси

ПІІ «АМІК УКРАЇНА» відкидає інформацію, опубліковану у ЗМІ стосовно порушень під час заправки повітряних суден в аеропорту м. Одеса. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, 27 січня 2017 року Одеський регіональний інформаційний портал «Думская.net», опублікував інформацію про проведення Службою Безпеки України розслідування фактів недоливу та крадіжки пального в аеропорту м. Одеси компаніями, що здійснюють заправку літаків. У переліку компаній було вказано ТОВ «ЛУКОЙЛ Авіейшен Україна». Це підприємство є дочірньою компанією ПІІ «АМІК УКРАЇНА».

«Розміщена на порталі інформація не відповідає дійсності та завдає шкоди діловій репутації ПІІ «АМІК УКРАЇНА» та його дочірній авіазаправній компанії, - про це заявив начальник юридичного управління ПІІ «АМІК УКРАЇНА» Сергій Тащі, - В зв'язку з цим, ПІІ «АМІК УКРАЇНА» ініціює розміщення спростування раніше поширеної недостовірної інформації».

«Керівництво ПІІ «АМІК УКРАЇНА», а також керівництво материнскої компанії - AMIC Energy Management GMBH вкрай стурбоване тим, що відбувається, оскільки вказані дії з боку представників силових структур не мають під собою жодних об'єктивних підстав, - зазначає С. Тащі, - Інформація про завдання будь-якої шкоди польскій авіакомпанії LOT також цілком спростована самою авіакомпанією».

Відповідно до офіційного листа Представника компанії «ЛОТ», компанія не подавала будь-яких заяв про завдання їй шкоди з боку ТОВ «ЛУКОЙЛ Авіейшен Україна». Недолив пального знаходився у межах нормативних відхилень. Таким чином, факт завдання будь-якої шкоди авіакомпанія з боку ТОВ «ЛУКОЙЛ Авіейшен Україна» (дочірнього підприємства ПІІ «АМІК УКРАЇНА») не підтверджується.

Довідка:

Підприємство з іноземними інвестиціями «АМІК УКРАЇНА» (до зміни власника -- ПІІ «Лукойл Україна»), 100% корпоративних прав належать австрійському інвестиційному фонду - AMIC Energy Management GMBH.).

ПІІ «АМІК УКРАЇНА» були придбані у 2016 році корпоративні права Підприємств:

-- ТОВ «ЛУКОЙЛ Авіейшен Україна»;

-- ТОВ «ЛУКАВІА Ойл».

Підприємства здійснюють комерційну діяльність з постачання авіаційного пального та заправки повітряних суден в аеропортах:

  • Міжнародний аеропорт «Бориспіль»,
  • Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни),
  • Міжнародний аеропорт «Одеса»,
  • Міжнародний аеропорт «Харків».

Група компаній «AMIC ENERGY» планувала провести зміну назв цих підприємств, але змушена була поки призупинити цей процес, оскільки отримала відповідні пояснення від Державіаслужби України, про те, що зі зміною назви, може бути втрачено право використання сертифікованих документів, що були видані раніше.

Діяльність з заправки повітряних суден здійснюється на підставі укладених з аеропортами генеральних угод з використанням належним чином укомплектованих паливозаправних комплексів для заправки повітряних суден (ПЗК), на які є сертифікаційна документація від Державіаслужби, що входить до складу Міністерства інфраструктури України.