AMIC Energy надає вигідні пропозиції для учасників ВО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!»

2019-03-07

AMIC Energy – мережа АЗК європейського зразка, з австрійською якістю та українськими цінностями. Ми шануємо учасників АТО та продовжуємо співпрацю із Всеукраїнським Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”

Більше ніж 190 000 чоловік, власників соціальної картки учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» мають змогу отримати привілеї в мережі АЗК AMIC Energy на території України.


З 01.03.2019 AMIC Energy пропонує ВИГІДНІ пропозиції в мережі АЗК:

  • БЕНЗИН та ДП -3,00 грн/л*
  • ГАЗ - 0,50 грн/л.
  • -3% на товари магазину при АЗК


Завітайте на AMIC Energy заправляйтесь ВИГІДНО та скуштуйте ароматну каву і смачні хот-доги!

«УКРАЇНЦІ - РАЗОМ!» та AMIC Energy разом з українцями!

Додаткова інформація на сайті: www.ukrazom.org

*Ціни вказано з ПДВ.
*Пропозиція діє виключно з карткою учасника АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» з 01.03.2019 р. в усіх діючих АЗК мережі AMIC Energy, на всій території України, за виключенням території АР Крим, частини території Донецької та Луганської областей, що непідконтрольні офіційній українській владі, відповідно до постанови КМУ «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення» № 1085-р від 07.11.2014 р. чи інших нормативних документів зі всіма подальшими змінами й оновленнями в чинному законодавстві України.
Деталі -  за телефоном гарячої лінії 0 800 501 110.
Вартість дзвінків - згідно з тарифами вашого оператора зв’язку.